723,001 Unikalnych wizyt
Powitanie
Witamy w
KLUBIE KIBICA SENIORA
MKS Dąbrowa Górnicza.
Tu znajdziesz pasjonatów siatkówki, przemierzających niekiedy setki kilometrów by dopingować swoją ukochaną drużynę. Jesteśmy koleżeńscy i gotowi zawierać kontakty i przyjaźnie z wszystkimi, którzy prawdziwie kochają siatkówkę.


Najbliższe zebranie


godz.



Dziękujemy za pomoc w stworzeniu tej strony:


Nawigacja
O NAS
ZARZĄD
REGULAMIN

Szukaj
Kontakt

Losowa Fotka


Wigilia 2017
Najwyżej oceniane zdjęcia
Zdjęcie miesciąca Październik
Liczba ocen: 1
Średnia:
Ankieta
27. MKS - GLIWICE

3:0
3:0
100% [2 głosów]

3:1
3:1
0% [0 głosów]

3:2
3:2
0% [0 głosów]

2:3
2:3
0% [0 głosów]

1:3
1:3
0% [0 głosów]

0:3
0:3
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 2
Rozpoczęto: 25/02/2019 10:26
Zakończono: 01/03/2019 17:57

Archiwum ankiet
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09/04/2019 10:28
Upór , ambicja i wola walki w ostatnim meczu w Tarnowie dały brązowy medal. Tego brakowało z Jokerem a bylibyśmy w finale.

27/03/2019 14:23
Żal było 4-ego seta by doprowadzić do tie-breaka. Powstrzymywanie ręki,słaba zagrywka oraz brak treningu siłowego dały taki rezultat.

23/03/2019 21:48
Panie wygraly 3do0

18/03/2019 16:04
Współczuję siatkarkom za takie traktowanie ich przez Zarząd MKS-u.W XXI wieku w cywilizowanym kraju za wykonaną pracę trzeba godnie zapłacić.Nikt obecnie nie będzie pracował dla idei.Dzięki dziewczyny

02/03/2019 11:14
Z powodu z bardzo małym zainteresowaniem ,, typera ,, od dn. 1 03.2019 r. przestał działać.

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 37
Najnowszy użytkownik: Zdzislaw
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Terminarz Orlen Ligi 2013/2014 i inne wydarzenia
MIEJSKI KLUB SIATKARSKIZnamy już pełny terminarz rozgrywek Orlen Ligi na sezon 2013/2014. Runda zasadnicza potrwa od 5 października 2013 do 15 lutego 2014. Pierwszy mecz finałowy zaplanowano na 15 kwietnia 2014.

Międzynarodowym Turnieju 3 Narodów w Piłce Siatkowej Kobiet Karpacz 2013

W ramach przygotowań do sezonu 2013/2014 zawodniczki MKS Dąbrowa Górnicza wezmą udział w Międzynarodowym Turnieju 3 Narodów w Piłce Siatkowej Kobiet Karpacz 2013 [20-22.09.2013]

20.09.2013r - piątek
mecz nr 1 godz. 16.00
Schweriner SC – TAURON MKS Dąbrowa Górnicza

mecz nr 2 godz. 18.00
ATOM Trefl Sopot - VK AGEL Prostějov

21.09.2013r – sobota
mecz nr 3 godz. 17.00
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza - ATOM Trefl Sopot

mecz nr 4 godz. 19.00
VK AGEL Prostějov - Schweriner SC

22.09.2013r – niedziela
mecz nr 5 godz. 11.00
ATOM Trefl Sopot - Schweriner SC

mecz nr 6 godz. 13.30
VK AGEL Prostějov - TAURON MKS Dąbrowa Górnicza

Szamotuły Cup 2013

27-29 września w Szamotułach, w turnieju Szamotuły Cup 2013 wystąpią zespoły BKS Aluprof Bielsko-Biała, Chemik Police, oraz Atom Trefl Sopot i Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, które będą rywalizowały o Superpuchar Polski 2013

ORLRN LIGA

1. kolejka (05.10.2013)
Chemik Police - Atom Trefl Sopot
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Siódemka Legionovia Legionowo
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Pałac Bydgoszcz
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Beef Master Budowlani Łódź
Impel Wrocław - PTPS Piła

2. kolejka (12.10.2013)
Chemik Police - PTPS Piła
Beef Master Budowlani Łódź - Impel Wrocław
Pałac Bydgoszcz - Aluprof Bielsko-Biała
Siódemka Legionowo - Muszynianka Fakro Muszyna
Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3. kolejka (19.10.2013)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police
Muszynianka Fakro Muszyna - Atom Trefl Sopot
Aluprof Bielsko-Biała - Siódemka Legionowo
Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz
PTPS Piła - Beef Master Budowlani Łódź

4. kolejka (26.10.2013)
Chemik Police - Beef Master Budowlani Łódź
Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła
Siódemka Legionowo - Impel Wrocław
Atom Trefl Sopot - Aluprof Bielsko-Biała
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Fakro Muszyna

5. kolejka (02.11.2013)
Muszynianka Fakro Muszyna - Chemik Police
Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot
PTPS Piła - Siódemka Legionowo
Beef Master Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz

6. kolejka (09.11.2013)
Chemik Police - Pałac Bydgoszcz
Siódemka Legionowo - Beef Master Budowlani Łódź
Atom Trefl Sopot - PTPS Piła
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław
Muszynianka Fakro Muszyna - Aluprof Bielsko-Biała

7. kolejka (16.11.2013)
Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police
Impel Wrocław - Muszynianka Fakro Muszyna
PTPS Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Beef Master Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot
Pałac Bydgoszcz - Siódemka Legionowo

8. kolejka (23.11.2013)
Chemik Police - Siódemka Legionowo
Atom Trefl Sopot - Pałac Bydgoszcz
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Beef Master Budowlani Łódź
Muszynianka Fakro Muszyna - PTPS Piła
Aluprof Bielsko-Biała - Impel Wrocław

9. kolejka (30.11.2013)
Impel Wrocław - Chemik Police
PTPS Piła - Aluprof Bielsko-Biała
Beef Master Budowlani Łódź - Muszynianka Fakro Muszyna
Pałac Bydgoszcz - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Siódemka Legionowo - Atom Trefl Sopot

10. kolejka (07.12.2013)
Atom Trefl Sopot - PSPS Chemik Police
Siódemka Legionowo - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Pałac Bydgoszcz - Muszynianka Fakro Muszyna
Beef Master Budowlani Łódź - Aluprof Bielsko-Biała
PTPS Piła - Impel Wrocław

11. kolejka (14.12.2013)
PTPS Piła - PSPS Chemik Police
Impel Wrocław - Beef Master Budowlani Łódź
Aluprof Bielsko-Biała - Pałac Bydgoszcz
Muszynianka Fakro Muszyna - Siódemka Legionowo
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot

12. kolejka (21.12.2013)
Chemik Police - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Atom Trefl Sopot - Muszynianka Fakro Muszyna
Siódemka Legionowo - Aluprof Bielsko-Biała
Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław
Beef Master Budowlani Łódź - PTPS Piła

13. kolejka (11.01.2014)
Beef Master Budowlani Łódź - Chemik Police
PTPS Piła - Pałac Bydgoszcz
Impel Wrocław - Siódemka Legionowo
Aluprof Bielsko-Biała - Atom Trefl Sopot
Muszynianka Fakro Muszyna - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

14. kolejka (18.01.2014)
Chemik Police - Muszynianka Fakro Muszyna
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Aluprof Bielsko-Biała
Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław
Siódemka Legionowo - PTPS Piła
Pałac Bydgoszcz - Beef Master Budowlani Łódź

15. kolejka (25.01.2014)
Pałac Bydgoszcz - Chemik Police
Beef Master Budowlani Łódź - Siódemka Legionowo
PTPS Piła - Atom Trefl Sopot
Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Aluprof Bielsko-Biała - Muszynianka Fakro Muszyna

16. kolejka (01.02.2014)
Chemik Police - Aluprof Bielsko-Biała
Muszynianka Fakro Muszyna - Impel Wrocław
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła
Atom Trefl Sopot - Beef Master Budowlani Łódź
Siódemka Legionowo - Pałac Bydgoszcz

17. kolejka (08.02.2014)
Siódemka Legionowo - Chemik Police
Pałac Bydgoszcz - Atom Trefl Sopot
Beef Master Budowlani Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
PTPS Piła - Muszynianka Fakro Muszyna
Impel Wrocław - Aluprof Bielsko-Biała

18. kolejka (15.02.2014)
Chemik Police - Impel Wrocław
Aluprof Bielsko-Biała - PTPS Piła
Muszynianka Fakro Muszyna - Beef Master Budowlani Łódź
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Pałac Bydgoszcz
Atom Trefl Sopot - Siódemka Legionowo

Terminarz rundy play-off:
I runda play-off (15.03, 16.03, 22.03 i ew. 23.03, 26.03.2014)
II runda play-off (29.03, 30.03, 05.04 i ew. 06.04, 09.04.2014)
II runda play-off - o miejsca 5-8 (29.03, 05.04 i ew. 06.04.2014)
III runda play-off - finał (12.04, 13.04, 26.04 i ew. 27.04, 03.05.2014)
III runda play-off - o 3. miejsce (12.04, 13.04, 19.04 i ew. 20.04, 03.05.2014)
III runda play-off - o 5. miejsce (12.04, 26.04 i ew. 27.04.2014)
Mecze o miejsca 9-10 (15.03, 22.03, 23.03, 29.03 i ew. 30.03, 05.04, 06.04.2014)
Mecz barażowy (26.04, 27.04, 03.05.2014 i ew. 04.05, 07.05.2014)

Kto i gdzie z klubowiczów zamierza wspierać MKS na wyjazdach ?
Zapraszam do wypowiedzi w komentarzach...
Komentarze
#1 | Mieczyslaw dnia sierpień 09 2013 16:41:02
Mam osobiste życzenie,aby na dobry początek poważnie przemyśleć wyjazd do Szamotuł na SUPERPUCHAR POLSKI. Na spotkaniu KKS w dnu 05.09 2113 będzie to temat wiodący.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.