764,320 Unikalnych wizyt
Powitanie
Witamy w
KLUBIE KIBICA SENIORA
MKS Dąbrowa Górnicza.
Tu znajdziesz pasjonatów siatkówki, przemierzających niekiedy setki kilometrów by dopingować swoją ukochaną drużynę. Jesteśmy koleżeńscy i gotowi zawierać kontakty i przyjaźnie z wszystkimi, którzy prawdziwie kochają siatkówkę.


Najbliższe zebranie


godz.Dziękujemy za pomoc w stworzeniu tej strony:


Nawigacja
O NAS
ZARZĄD
REGULAMIN

Szukaj
Kontakt

Losowa Fotka


Szamotuły Amica CUP
Najwyżej oceniane zdjęcia
Zdjęcie miesciąca Czerwiec
Liczba ocen: 1
Średnia:
Ankieta
27. MKS - GLIWICE

3:0
3:0
100% [2 głosów]

3:1
3:1
0% [0 głosów]

3:2
3:2
0% [0 głosów]

2:3
2:3
0% [0 głosów]

1:3
1:3
0% [0 głosów]

0:3
0:3
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 2
Rozpoczęto: 25/02/2019 10:26
Zakończono: 01/03/2019 17:57

Archiwum ankiet
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09/04/2019 10:28
Upór , ambicja i wola walki w ostatnim meczu w Tarnowie dały brązowy medal. Tego brakowało z Jokerem a bylibyśmy w finale.

27/03/2019 14:23
Żal było 4-ego seta by doprowadzić do tie-breaka. Powstrzymywanie ręki,słaba zagrywka oraz brak treningu siłowego dały taki rezultat.

23/03/2019 21:48
Panie wygraly 3do0

18/03/2019 16:04
Współczuję siatkarkom za takie traktowanie ich przez Zarząd MKS-u.W XXI wieku w cywilizowanym kraju za wykonaną pracę trzeba godnie zapłacić.Nikt obecnie nie będzie pracował dla idei.Dzięki dziewczyny

02/03/2019 11:14
Z powodu z bardzo małym zainteresowaniem ,, typera ,, od dn. 1 03.2019 r. przestał działać.

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 37
Najnowszy użytkownik: Zdzislaw
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Termin kolejnego spotkania
OGŁOSZENIA I KOMUNIKATYW związku z okresem świątecznym najbliższe spotkanie klubowiczów odbędzie w drugi czwartek miesiąca tj. 9 stycznia 2014 r. o godz.17.30. Prosimy o poinformowanie klubowiczów nie mających dostępu do internetu i do zobaczenia w Nowym Roku.
Spotkanie mikołajkowo-świateczno-noworoczne
ZEBRANIA5 grudnia spotkaliśmy się jak zwykle na pierwszoczwartkowym spotkaniu, które tym razem miało bardziej uroczysty charakter. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia oraz nadchodzącym Nowym Rokiem - podzieliliśmy się opłatkiem i życzyliśmy sobie i zespołowi MKS Dąbrowa Górnicza - który reprezentowali prezes Robert Koćma i Robert Karlik dużo zdrowia oraz kolejnych sukcesów w zbliżającym się nowym 2014 roku.
Podsumowanie 11 kolejek TYPERA
TYPER KKSZgodnie z umową przedstawiam całomiesięczne zestawienie głosowania. Obecnie w zabawie zarejestrowało się dwadzieścia dwie osoby. Średnio w każdej kolejce bierze udział dwunastu chętnych na poprane prognozowanie wyników. Na obecną chwile najlepiej przewiduje końcowy wynik JoGa49. Gratulacje!
Zmiana trenera - konferencja
MIEJSKI KLUB SIATKARSKIKapitan Elżbieta Skowrońska ... Z trenerem rozmawiałam rano i właśnie dlatego wiem, na konferencję przyszłam z własnej woli. Pewnie się dziewczyny domyślają, bo przeglądają Internet, wiedzą, że jest jakaś konferencja, jest nieciekawa sytuacja i coś się wydarzy na tej konferencji, są też menedżerowie, którzy przypuszczam, że coś tam wiedzą. Także na oficjalną wersję nie wiem, myślę, że nie wiedzą, nie znają oficjalnej wersji, mogą się jej tylko domyślać. Jak zareagują? Na pewno nikt nie będzie szczęśliwy...
Mikołakowo-świateczne spotkanie
OGŁOSZENIA I KOMUNIKATYWielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok w związku z tym najbliższe zebranie, które odbędzie się tradycyjnie w pierwszy czwartek miesiąca czyli 5 grudnia, będzie miało charakter świąteczno-noworoczny. Wszystkich członków stowarzyszenia serdecznie zapraszamy!
Kibice w Pszczynie
WYJAZDY12.10.2013 r grupa kibiców udała się na II ligę siatkówki kobiet grupy 2 PLKS Pszczyna - MKS Dąbrowa Górnicza.Była piękna słoneczna pogoda.Spacerowaliśmy po urokliwym parku jak na te porę roku.Potem kibicowaliśmy naszym młodym siatkarkom.Gra nie "kleiła"się,przegrały ;-(.Natomiast zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie z byłą zawodniczką MKS w zeszłym sezonie- Milenką Stacchiotti-Lasko.Prawda ,że udany wyjazd?

Bezpłatny kurs/spotkanie z internetem dla +50
OGŁOSZENIA I KOMUNIKATYSerdecznie zapraszam na spotkania seniorów 50+ ,aby zaprzyjaźnić się z internetem. Zajęcia odbywają się w ramach kampanii Polska Cyfrowa Równych Szans, nad którą patronat objęło Ministerstwo Administracji Cyfryzacji. Prowadzi je wolontariuszka: Latarniczka Ewa S.Zapraszamdo filii bibliotek :
w każdy wtorek od 9.00-11.00/ul.Piłsudskiego 32/ i
od 10.30-12.30/Legionów Polskich 131a .
W drugą środę miesiąca po potwierdzeniu telefonicznym/504.028.980/-konsultacje w bibliotece ul.Kościuszki 25.
6. kolejka typera
TYPER KKSTym razem nikt nie odgadł prawidłowo wyniku, ani nawet nie wskazał zwycięzcy pojedynku. Najbliżej wygranej byli: Step i admin, którzy typowali wynik pięciosetowy ale nieprawidłowo wskazali drużynę, która zainkasowała 2 punkty.
Wyjazd na mecz do Bielska
OGŁOSZENIA I KOMUNIKATYWyjazd autkarem na mecz do Bielska w dniu 03.11.2013. zbiórka przed halą o godz.15.00. Koszt transportu to 15 pln. Zapisy i płatność będzie przyjmował skarbnik przed lub po meczu z Muszyną w sektorze Klubu Kibica Seniora. Proszę powiadomić znajomych i rodziny. Zapraszamy na wspólny wyjazd!
ODWOŁANE
4. kolejka TYPERA - NOWY REGULAMIN
TYPER KKSZa nami pierwsze spotkanie w Lidze Mistrzyń. Myślę, że po ostatnich wydarzeniach w hali Centrum zgromadzona publiczność miała duże obawy o przebieg tego pojedynku. Na szczęście wydarzenia na parkiecie potoczyły się pomyślnie i MKS zainkasował pełna pule punktów. W tej kolejce można było zdobyć podwójna ilość punktów jak również po krótkiej dyskusji zmieniliśmy, również zasady punktacji. Zapraszam do zapoznania się z nimi.
3. kolejka TYPERA: Trudne chwile MKS-u
TYPER KKSKolejny przegrany mecz tym razem przed własną publicznością nie nastraja optymistycznie, ale to nie oznacza, że przestajemy kibicować naszym zawodniczkom. Tym bardziej jesteśmy z nimi w tych ciężkich momentach. W tej kolejce najlepszym TYPEREM został POKER13. Już w środę kolejny mecz, więc czasu mniej. a ze względu na inauguracje Ligi Mistrzyń za trafne typowanie punkty będę podwójne. Zapraszam do zabawy!
Pierwszy czwartek miesiąca -spotkanie kibiców senioritek i seniorów.
ZEBRANIAPierwszy czwartek miesiąca -spotkanie kibiców senioritek i seniorów. Grono naszego stowarzyszenia powiększyło się o senioritkę i dwóch seniorów. Ten dzień był to ważnym momentem dla kibica - rozdawanie karnetów i koszulek.
1. kolejka TYPERA
TYPER KKSZa nami emocje związane z pierwszym meczem... oraz pierwszymi typowaniami wyników. W zabawie zdecydowało się wziąć udział połowa zarejestrowanych uczestników. W newsie zestawienie głosowania, oraz następna kolejka.
Aktywność... ważna rzecz
OGŁOSZENIA I KOMUNIKATYSzanowni seniorzy. Jeszcze raz zachęcam na spotkania z internetem. Dzisiaj oraz dwa miesiąc temu Panowie Julian i Tadeusz skorzystali z mojej pomocy w prezentacji strony www.kks.dąbrowa.pl i mogą brać czynny udział w komentowaniu różnych wydarzeń. Dziękuję serdecznie za włącznie się w redagowanie relacji z meczów, wyjazdów i spostrzeżeń o naszych siatkarkach. Brawo Jerzy !!! "Popełniłeś" najdłuższy i bardzo ciekawy tekst -gratulacje ( (Link do relacji). Jesteście kreatywnymi kibicami - tak trzymać!!
Udana inauguracja Orelen Ligi
MECZE W DGOstatni mecz pierwszej kolejki Orlen Ligi i zarazem pierwszy mecz w Dąbrowie był niezwykle jednostronny. Dotychczas inauguracyjne pojedynki MKS-u były wyrównane i bardzo nerwowe, jednak tym razem zwycięstwo dąbrowianek nie było zagrożone nawet przez krótką chwilę.