FLAGA SENIORÓW
Dodane przez Zibar dnia Marzec 06 2013 20:42:59
W dniu 5 marca o godz 18.00 kolejny raz kibicowaliśmy naszym siatkarkom. Jak wiadomo z doniesień oficjalnego serwisu internetowego - wygrała nasza wspaniała drużyna Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła 3:0 (25:15, 25:15, 25:19). To tyle doniesień z parkietu, a na trybunach miała miejsce prezentacja naszej flagi klubowej seniorów.
Treść rozszerzona
W dniu 5 marca o godz 18.00 kolejny raz kibicowaliśmy naszym siatkarkom. Jak wiadomo z doniesień oficjalnego serwisu internetowego - wygrała nasza wspaniała drużyna Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła 3:0 (25:15, 25:15, 25:19).

Ponieważ daleko mi do wytrawnego komentowania sportowego, przytaczam wybrane opisy gry, aby przypomnieć atmosferę tego wydarzenia:

„Pilanki grały bardzo nerwowo, przez co popełniały sporo błędów….
Bezradność Piły trwała również w trzecim secie – Tauron MKS od samego początku brylował w każdym elemencie gry...

W szeregach przyjezdnych czuć było zrezygnowanie……
Z każdą kolejną minutą zespół prowadzony przez trenera Waldemara Kawkę powiększał swoją przewagę, w dużej mierze dzięki skutecznej grze Elżbiety Skowrońskiej...

Rozpędzone dąbrowianki pewnie zmierzały do zwycięstwa……”
W efekcie siatkarki Tauronu MKS w meczu rewanżowym z PTPS-em Piłą nie dały żadnych szans swoim rywalkom. Wydarzenia na boisku potoczyły się szybko i dąbrowianki gładko wywalczyły awans do finału Pucharu Polski!

To tyle doniesień z parkietu, a na trybunach miała miejsce prezentacja naszej flagi klubowej seniorów.Na początku i w trakcie meczu widzieliśmy jak dostojnie, powoli falowały przepiękne kolory naszej nowej flagi. Siedząca obok mnie młoda kobieta Paulina słusznie zauważyła jak w sektorze "I" SENIORÓW powolny, stateczny, dystyngowany ruch tej flagi różnił się w porównaniu z ruchami szybkimi, krótkimi flag młodych kibiców. Bardzo ucieszył nas fakt ,że dwa zróżnicowane wiekowo kluby posiadają swoje ,własne ,niepowtarzalne symbole wierności kibiców.

Jest to kolejny przykład, że prezentacja swoich atrybutów klubowych może wyglądać różnie,
ale świadczy o jednym –
chciałoby się zaśpiewać:
………ONE TU SĄ, UWIELBIAMY JE I ONE GRAJĄ I WYGRYWAJĄ DLA NAS !!!............

DLATEGO WŁASNIE W PIĄTEK JEDZIEMY DO PIŁY na:Ewa