Podsumowanie TYPERA
Dodane przez Daniel dnia Listopad 13 2014 17:11:13
Podsumowanie TYPERA
(aktualizowane po każdej kolejce)

Tre¶ć rozszerzona
Przedstawiam małe podsumowanie dotychczasowych kolejek.
Na niebiesko zaznaczeni TYPERZY Kolejki.





Klasyfikacja TYPERA po 29 typowaniach:

1. taddeo 67 pkt
2. jurek50 53 pkt
3. julian turek 52 pkt
4. WJarek 47 pkt
5. Daniel 46 pkt
6. POKER13 43 pkt
7. Mieczyslaw 42 pkt
8. milew49 39 pkt
9. cygan 35 pkt
10. Zbigniew54 29 pkt
11. Zibar 27 pkt
12. Antoni 23 pkt
13. checkin 18 pkt


29. Kolejka: Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza - SK bank Legionovia Legionowo 3:1
3:0 - Daniel, POKER13, milew49, jurek50
3:1 - Zibar, Mieczyslaw, cygan, WJarek, taddeo

28. Kolejka: Atom Trefl Sopot - Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza 3:0 (pkt. x2)
3:0 - jurek50, POKER13
3:1 - WJarek, taddeo, julian turek
2:3 - Daniel
1:3 - cygan

27. Kolejka: Budowlani ŁódĽ - Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza 3:2
3:0 - jurek50
3:1 - Mieczyslaw, taddeo
3:2 - POKER13, julian turek
2:3 - cygan
1:3 - milew49, Daniel, Zibar, WJarek

26. Kolejka: Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza - Polski Cukier Muszynianka 2:3 (pkt. x2)
3:1 - Mieczyslaw
3:2 - cygan, jurek50, WJarek
2:3 - milew49, Zbigniew54, taddeo
1:3 - Daniel, julian turek

25. Kolejka: BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza 3:1 (pkt. x3)
3:1 - taddeo
3:2 - milew49, WJarek
2:3 - jurek50, julian turek
1:3 - POKER13, Daniel, Cygan

24. Kolejka: Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza - KSZO Ostrowiec 3:0
3:0 - POKER13, Daniel, Cygan, jurek50, Zbigniew54, milew49, WJarek, Antoni, taddeo
3:1 - Mieczyslaw, julian turek


23. Kolejka: Developres SkyRes Rzeszów - Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza 1:3
1:3 - POKER13, Mieczyslaw, jurek50, taddeo, WJarek, julian Turek
0:3 - Daniel, Zibar, cygan

22. Kolejka: Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza – Atom Trefl Sopot 0:3
3:2 - cygan, Zibar, milew49, jurek50, Zbigniew54
2:3 - Daniel
1:3 - WJarek, Mieczyslaw, taddeo, julian turek
0:3 - POKER13

21. Kolejka: Galatasaray Daikin ISTANBUL - Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza 3:0
3:0 - jurek50
3:1 - milew49, julian turek, Mieczyslaw, WJarek
3:2 - POKER13, Daniel
2:3 - cygan, Zibar, taddeo

20. Kolejka: Impel Wrocław - Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza 3:1
3:1 - julian turek
3:2 - milew49
2:3 - Zibar, jurek50, taddeo, WJarek
1:3 - Mieczyslaw, Daniel, POKER13

19. Kolejka: Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza - Galatasaray Daikin ISTANBUL 3:2
3:1 - jurek50, cygan, Daniel, WJarek, Mieczyslaw, taddeo
3:2 - Zbigniew54
2:3 - julian turek
1:3 - Zibar
0:3 - POKER13

18. Kolejka: Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza - Chemik Police 3:2
3:2 - cygan , Antoni
2:3 - Mieczyslaw, taddeo
1:3 - Daniel, jurek50, WJarek, julian turek
0:3 - POKER13, milew49

17. Kolejka: KS Pałac Bydgoszcz - Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza 1:3
0:3 - POKER13, Daniel, Zibar, checkin, milew49, jurek50, cygan, WJarek, Zbigniew54, julian turek
1:3 - taddeo , Mieczyslaw

16. Kolejka: PGNiG Nafta Piła - Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza 0:3
1:3 - jurek50, cygan, milew49, WJarek, taddeo, julian turek
0:3 - Zibar, POKER13, Daniel

15. Kolejka: CS Volei Alba BLAJ - Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza 3:2
3:1 - julian turek
3:2 - jurek50, WJarek, taddeo
2:3 - milew49, cygan, Zibar, POKER13
1:3 - Daniel

14. Kolejka: SK Bank Legionovia Legionowo - Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza 2:3
2:3 - jurek50, Mieczyslaw
1:3 - POKER13, WJarek, taddeo, julian turek
0:3 - Daniel, cygan, checkin

13. Kolejka: Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza - CS Volei Alba BLAJ (pkt. x2) 3:1
3:0 - jurek50, Zbigniew54
3:1 - Daniel, milew49, Antoni, WJarek, taddeo, julian turek, checkin, Mieczyslaw
3:2 - cygan
0:3 - POKER13

12. Kolejka: Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza - Budowlani ŁódĽ 3:1
3:0 - POKER13
3:1 - Daniel, cygan, Zbigniew54, Zibar, jurek50, WJarek, taddeo, Mieczyslaw, milew49
3:2 - julian Turek

11. Kolejka: Polski Cukier Muszynianka - Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza 3:0
3:0 - POKER13
3:1 - julian turek, WJarek
2:3 - Daniel, Zbigniew54, jurek50, Mieczyslaw, cygan, taddeo, Zibar

10. Kolejka: Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza - Dinamo Romprest Bucaresti (pkt. x2) 3:2
3:0 - jurek50, cygan, Mieczyslaw, Antoni, POKER13
3:1 - Daniel, WJarek, Zibar, taddeo
3:2 - julian turek

9. Kolejka: Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2
3:1 - Zbigniew54, jurek50, Antoni
3:2 - checkin, Zibar, Daniel, cygan, Mieczyslaw, Taddeo
2:3 - julian turek, WJarek
1:3 - POKER13

8. Kolejka: Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza - Developres SkyRes Rzeszów 3:0
3:0 - Daniel, jurek50, WJarek, cygan, milew49, Zbigniew54, Zibar, POKER13, Mieczyslaw, julian turek, taddeo

7. Kolejka: Dinamo Romprest Bukareszt - Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza 1:3
3:0 - POKER13, julian turek
3:1 - cygan
3:2 - taddeo
1:3 - jurek50, Daniel, WJarek, Zibar, Mieczyslaw

6. Kolejka: PGE Atom Trefl Sopot - Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza 3:1
3:0 - milew49, jurek50, taddeo
3:1 - Daniel, POKER13, julian turek
3:2 - Zbigniew54, Zibar, WJarek
2:3 - Mieczyslaw

5. Kolejka: Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza – Impel Wrocław 1:3
3:1 - Daniel, jurek50, cygan, Mieczyslaw, Antoni, milew49, Zbigniew54, POKER13, Taddeo
3:2 - WJarek, Zibar
2:3 - julian Turek

4. Kolejka: Chemik Police - Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza 3:0
3:1 - milew49, POKER13, jurek50, julian turek, taddeo, WJarek
3:2 - Zibar

2:3 - Daniel, cygan

3. Kolejka: Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza – KS Pałac Bydgoszcz 3:0
3:0 - Daniel, milew49, cygan, Mieczyslaw, checkin, jurek50, Antoni, taddeo, Zbigniew54, POKER13
3:1 - Zibar, julian turek, WJarek

2. Kolejka: KSZO Ostrowiec - Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza 1:3
3:0 - POKER13
1:3 - jurek50, milew49, julian turek, taddeo
0:3 - Daniel, WJarek, Antoni

1. Kolejka: Tauron Banimex MKS D±browa Górnicza - PGNiG Nafta Piła 3:0
3:0 - Daniel, cygan, checkin, julian turek, jurek50, Antoni
3:1 - Zibar, POKER13, taddeo, WJarek




Przypominam zasady punktacji TYPERA
- za wytypowanie zwycięzcy - 1 pkt
- za poprawne wskazanie wyniku - 3 pkt
- za poprawne wytypowanie wyniku pięciosetowego - 4 pkt