Uroczyste spotkanie opłatkowe
Dodane przez ewwunia8 dnia Grudzień 16 2014 00:14:49
11 grudnia spotkaliśmy się jak zwykle na pierwszoczwartkowym spotkaniu, które miało z założenia bardzo uroczysty charakter. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia oraz nadchodzącym Nowym Rokiem - podzieliliśmy się opłatkiem i życzyliśmy sobie dużo zdrowia oraz kolejnych sukcesów w zbliżającym się nowym 2014 roku zespołowi MKS Dąbrowa Górnicza.
Treść rozszerzona
11 grudnia br. spotkaliśmy się jak zwykle na pierwszoczwartkowym spotkaniu, które miało z założenia bardzo uroczysty charakter. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia oraz nadchodzącym Nowym Rokiem - podzieliliśmy się opłatkiem i życzyliśmy sobie dużo zdrowia oraz kolejnych sukcesów w zbliżającym się nowym 2014 roku zespołowi MKS Dąbrowa Górnicza.
Tradycji stało się zadość i kolejny raz spotkaliśmy się wspólnie przy pięknie przystrojonym stole...... w imieniu wszystkich zgromadzonych klubowiczów przemówił prezes stowarzyszenia...Klub reprezentowali w zastępstwie prezesa Roberta Koćmy - wiceprezesowie zarządu Katarzyna Sobstyl oraz Adam Grabarczyk oraz dyrektor sportowy - Aleksandra Seweryn.Prezydent miasta Zbigniew Podraza ,wierny kibic naszej drużyny również nas zaszczycił swoja obecnością.Kolejny rok działalności naszego stowarzyszenia dobiega końca. W Nowym Roku życzymy wszystkim klubowiczom, sympatykom oraz siatkarkom i zarządowi klubu dużo zdrowia i wytrwałości w dążeniu do celu!W galerii relacja fotograficzna Link.