Prezentacja drużyny 15 października
Dodane przez Zibar dnia Październik 07 2015 09:15:23
15 października w Centrum Handlowym "Pogoria" odbędzie się prezentacja drużyny Taurona MKS-u Dąbrowa Górnicza na sezon 2015/2016. Członkowie Klubów Kibica mieli już możliwość zobaczenia treningu i porozmawiania z wszystkimi zawodniczkami i całym sztabem trenerskim.
Treść rozszerzona
Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od pierwszego meczu Taurona MKS-u Dąbrowa Górnicza w Orlen Lidze. My sezon tradycyjnie rozpoczniemy nieco wcześniej - od prezentacji zespołu, która odbędzie się w czwartek 15 października w Centrum Handlowym "Pogoria" (ul. Jana III Sobieskiego 6A).
Jako że wszystkie mecze w trakcie okresu przygotowawczego odbywały się poza Dąbrową Górniczą, dla większości kibiców będzie to pierwsza okazja do spotkania nowych zawodniczek, których jest w drużynie całkiem sporo. Będzie można uzupełnić kolekcję autografów, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Amerykanką Rebeccą Perry czy reprezentującą nasz klub ma mistrzostwach Europy Kamilą Ganszczyk.

Właściwa prezentacja rozpocznie się o godzinie 19:00 i poprowadzi ją znany dziennikarz - Bożydar Iwanow. Dla kibiców przygotowaliśmy również muzyczną niespodziankę, która bardzo mocno związana jest z naszym klubem. Najmłodszych zapraszamy już na godzinę 17:00. Dla dzieci przygotowany zostanie specjalny kącik z kolorowankami i grami. Do dyspozycji kibiców będą także konsole do gier, dzięki którym będzie można m.in. poczuć się jak prawdziwy siatkarz lub siatkarka.

Do zobaczenia w CH "Pogoria"!

Członkowie Klubu Kibica Seniora i Klubu Kibica przypatrywali się, jak trenują zawodniczki, a po skończonych zajęciach była okazja, by porozmawiać ze sztabem szkoleniowym i siatkarkami. Na koniec miłego spotkania fani Taurona MKS-u Dąbrowa Górnicza zrobili sobie z całym zespołem pamiątkowe zdjęcie.